Obchod se zdravou výživou

Vítejte na stránkách e-shopu zdravé výživy FYTON, kterou jsme se rozhodli otevřít k uspokojení stále narůstající poptávky našich zákazníků.

Naše firma je jedním z největších dodavatelů zdravé výživy v ČR. V naší rozmanité nabídce najdete potraviny v biokvalitě, chlazené polotovary, celozrné pečivo, potraviny pro bezlepkovou dietu, regionální farmářské potraviny, zdravá výživa, přírodní produkty, potraviny bez chemikálií, bylinné sirupy a likéry, prodej diapotravin, sportovní a doplňková výživa, doplňky stravy, iontové nápoje, zrnková káva, mletá káva, káva bez kofeinu, kávové náhražky, ovocné čaje, zelené čaje, černé čaje, bylinkové čaje, sypané čaje, porcované čaje, dárkové čaje a mnoho dalšího..

V současné době provozuje dvě prodejny se zdravou výživou v Jihlavě a v rámci velkoobchodu distribujeme zboží po celé České republice.

K naší dlouholeté zkušenosti s prodejem a distribucí zdravé výživy nabízíme i poradenství v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. Rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše otázky.